فال حافظ سودمندی انار در از بین بردن میکروب های مقاوم به درمان
Jan 04

«مجله میکروب شناسی پزشکی ایران» تحت نظارت انجمن علمی میکروب شناسی ایران با هدف ارتقای دانش میکروب شناسی و ارتباط میکروب شناسان ایران منتشر شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مجله میکروب شناسی پزشکی ایران که از سوی انجمن علمی میکروب شناسی ایران منتشر می‌شود، منعکس کننده پژوهش‌های علمی میکروب شناسی شامل مقالات مروری و پژوهشی علمی است.

این فصل‌نامه که به مدیرمسئولی دکتر عبدالله کریمی، سردبیری دکتر عبدالعزیز رستگار لاری و مدیریت اجرایی دکتر محمدرضا پورمند منتشر می‌شود در پایگاه اطلاعاتی ایندکس کوپرنیکوس نمایه شده و مراحل ابتدایی ثبت آن در EMRO صورت گرفته و در حال پیوستن به سایت WHO است.

این مجله هر سه ماه یک‌بار تازه‌ترین مطالب و نوآوری‌های علمی و پژوهشی اعم از علوم پایه، بالینی، نقد علمی و گزارش موارد جالب و نادر علوم پزشکی را چاپ و منتشر کرده و در آن مقالات واصله به دفتر مجله بسته به نظر هیات تحریریه و قضاوت دانشجویان و متخصصان دانشگاهی داخل و خارج از کشور پذیرش و چاپ می‌شود.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نشریه به نشانی اینترنتی www.ism.ir مراجعه کرده و مقالات علمی میکروب شناسی خود را پس از مطالعه شرایط آن به نشانی jmicrobiology@gmail.com ارسال کنند.

نظر دهید

برای ارسال نظر باید وارد شوید .